אודות עורך דין לתעבורה- יוסי ראובן

עורך דין יוסי ראובן מייסד המשרד הינו בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, תואר שני במשפטים L.L.M, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל וחבר ועדת תעבורה בלשכת עורכי הדין בישראל.

 

עורך הדין יוסי ראובן מפרסם מאמרים, טורים משפטיים בעיתונות ועונה לשאלות בפורומים משפטיים ובאמצעי התקשורת השונים.

אודות משרד עורכי דין לתעבורה - יוסי ראובן


משרד עורכי דין – יוסי ראובן ממוקם בירושלים מעל בית המשפט לתעבורה ועוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדיני תעבורה בכל רחבי הארץ ובכל הערכאות: בתי משפט שלום, מחוזי ועליון ואף בבתי הדין הצבאיים.

 


משרדנו ייצג ומייצג לקוחות רבים בתיקי תעבורה שונים הן בעבירות קלות והן בעבירות חמורות ומורכבות.

 

משרדנו מעניק לללקוחותינו מענה משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי כבר מראשית ההליכים הפליליים המתנהלים כנגדם, תוך ניתוח המצב קדימה ובחינת דרכי הפעולה המיטביות לניהול הסיכונים הכרוכים בעניינם. אנו עובדים בשקיפות מלאה תוך שיתוף פעולה עם קהל לקוחותינו. משרדנו בוחן כל תיק באופן מקצועי וקפדני תוך יצירת אסטרטגיה נכונה באמצעות ניתוח התיק לגופו של עניין.

 יתרונות המשרד


היתרון המשמעותי והייחודי שלנו - העובדה כי אנו מקבלים לטיפול משפטי אך ורק תיקי תעבורה! 

 

ולכן, אנו בקיאים בדיני התעבורה, בהנחיות הפנימיות (לא מפורסמות) של משטרת ישראל, בנהלי מת''ן, נהלי אגף התנועה, הוראות ועדכוני ההפעלה למכשור אותו מפעילה משטרת ישראל באכיפת עבירות התעבורה (למשל: ינשוף, נשיפון, ממל''ז, דבורה וכו').

 

נכון הדבר גם לגבי הנחיות והוראות משרד התחבורה לגבי מתן רישיונות לנהגים, נהגים חדשים, נהגים שהורשעו בעבירות שכרות / סמים וכו'.

 

התמחותנו בתחום הייחודי של דיני התעבורה משרתת את ציבור הלקוחות בצורה המקצועית והטובה ביותר ולזכותנו ניסיון רב ביותר והצלחות רבות במגוון תיקי תעבורה, בין היתר זיכויים, מחיקת כתבי אישום, תיקון כתבי אישום וגיבוש הסדרי טיעון מקלים עם לקוחותינו.

 

ידע זה כוח, ובאמצעות הכוח הזה אנו מגיעים לתוצאות מעולות בכל תיק ותיק.

אתם מוזמנים לעקוב ולקרוא חלק מהצלחות המשרד ב 
עמוד הפייסבוק שלנו "משרד עורכי דין יוסי ראובן- תעבורה"


משרד עורכי דין יוסי ראובן- תחומי עיסוק מובילים

 

עבירות מהירות, עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול,עבירות תעבורה, תאונות דרכים, עבירות נהיגה ללא רישיון נהיגה, ללא ביטוח וללא רישיון רכב, ביטול פסילות מנהליות, ביטול פסילות עד תום ההליכים, אי ציות לתמרורים, ביטול איסורי שימוש על שימוש ברכב, שחרור ממעצר, בקשות לחישוב פסילה, הגעה להסדרי טיעון, וכן ניהול הוכחות בכל סוגי העבירות, החל בעבירת הקנס הפעוטה ביותר, וכלה בתאונות קטלניות.


זיכוי מעבירה של עקיפה בפס לבן תוך סיכון רכב שהגיע ממול!

 

נהג הואשם כי עקף רכב בפס לבן וסיכן את הרכב שבא ממולו - משרדנו הביא לזיכוי הנהג שהיה צפוי לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 6 חודשים לפחות.

 

קרא עוד>>


נהיגה בשכרות בכמות של 675 מיקרוגרם - פסילת רישיון נהיגה ל- 6 חודשים בלבד!

 

נהג שנתפס נוהג בשכרות בכמות של 675 מיקרוגרם - משרדנו הביא לכך שהנהג נפסל ל - 6 חודשים בלבד. זאת, כאשר היה צפוי הנהג לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 24 חודשים לפחות, דבר שהיה מחייב את הנהג לעבור "טסט" ותאוריה מחדש.

קרא עוד>>נהג חדש נהג ללא מלווה - פסילת רישיון נהיגה ל- 59 יום בלבד!

 

נהג חדש נתפס נוהג ללא מלווה - משרדנו הביא לכך שהנהג נפסל ל- 59 יום בלבד. זאת כאשר היה צפוי לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 3 חודשים לפחות, דבר שהיה מחייב את הנהג לעבור "טסט" ותאוריה מחדש שכן כאמור מדובר בנהג חדש.

קרא עוד>>נהג אוטובוס שגרם לתאונת דרכים עם נפגעים לאחר שעקף בפס לבן - פסילת רישיון נהיגה ל - 30 ימים בלבד!

נהג הואשם כי עקף רכב בפס לבן וסיכן את הרכב שבא ממולו - משרדנו הביא לזיכוי הנהג שהיה צפוי לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 6 חודשים לפחות.

קרא עוד>> 

נהג שעקף בפס לבן וסיכן את הרכב שבא ממולו - קנס סמלי בלבד!

נהג הואשם כי עקף רכב בפס לבן וסיכן את הרכב שבא ממולו -משרדינו הביא לכך שתוקן כתב האישום באופן שיוחסה לנהג עבירת סטייה מנתיב בלבד המחייבת בקנס בלבד ואפילו ללא נקודות. הנהג היה צפוי לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 6 חודשים לפחות.

 

קרא עוד>>

נהג הואשם כי נהג ברשלנות, במהירות מופרזת וסטה מנתיבים בפראות, בית משפט השלום פסק לנהג 7 חודשי פסילה וקנס גבוה ומשמעותי - פסק הדין בוטל!!!

משרדנו ערער לבית המשפט המחוזי בטענה כי הנהג שלא היה מיוצג בבית משפט השלום לא הבין במה הוא הודה. בית המשפט המחוזי קיבל את הטענה וביטל את פסק דינו של בית משפט השלום.

 

קרא עוד>>

טואול - בניית אתרים באינטרנט