02-6507999ביטול כתב אישום במהירות מופרזת פי 2 מהמותר!

נהג הואשם כי נסע במהירות מופרזת בתוך שטחה של עיר, כשנקלט במצלמת מהירות א'3 במהירות החורגת - פי 2 מהמותר (100 קמ''ש במקום בו המהירות המותרת היא 50 קמ''ש) !! דרישת התביעה המשטרתית בתחילת ההליך הייתה למאסר בפועל, פסילת רישיון שלא תפחת משנה, פסילה על תנאי וקנס.נטען על ידי משרדנו כי לא בוצעו הפעולות הנדרשות על פי החוק ונטענה טענת התיישנות, חרף התנגדות התביעה המשטרתית בית המשפט קיבל את בקשתנו והורה על ביטול כתב האישום.


קרא עוד >>


נהג רצידיביסט (עבר מכביד), נהג במהירות מופרזת בתוך שטחה של עיר, חרף דרישת התביעה המשטרתית לפסילת רישיון ממושכת התיק הסתיים ללא פסילת רישיון בפועל!

נהג הואשם כי נהג במהירות מופרזת בדרך עירונית 122 קמ''ש במקום בו המהירות המותרת היא 70 קמ''ש, מדובר בנהג עם עבר תעבורתי מכביד הכולל עבירות מהירות רבות, לנוכח זאת העמדה העונשית הייתה ל- 6 חודשים פסילת רישיון.

לאחר שמשרדנו איתר כשלים בעבודת השוטרים בשטח יחד עם כיול לקוי של הממל''ז (מד מהירות לייזר), הצלחנו לסיים את התיק ללא פסילה בפועל וקנס סימלי!

                                                                             קרא עוד >>


נהג הואשם כי נסע במהירות מופרזת בתוך שטחה של עיר, חרף דרישה עונשית מחמירה ביותר, התיק הסתיים ללא פסילת רישיון בפועל תוך הפחתת הנקודות!

נסע במהירות מופרזת בתוך שטחה של עיר וצולם במצלמת מהירות א'3, דרישת התביעה המשטרתית בתחילת ההליך הייתה לפסילת רישיון ממושכת, משרדנו איתר קשיים ראייתיים בתיק בין היתר נטענה טענת התיישנות ולאור האמור, תוקן כתב האישום לטובת הנאשם והתיק הסתיים ללא פסילת רישיון בפועל תוך הפחתת הנקודות!

                                                                          קרא עוד >>


נהג הואשם כי נסע במהירות מופרזת בתוך שטחה של עיר, כשנקלט במצלמת מהירות א'3 במהירות החורגת יותר מפי 2 מהמותר(104 קמ''ש במקום בו המהירות המותרת היא 50 קמ''ש) !!

חרף דרישה עונשית מחמירה ביותר, הכוללת אף מאסר בפועל, התיק בוטל!!  


נהג נסע במהירות מופרזת בתוך שטחה של עיר וצולם במצלמת מהירות א'3, דרישת התביעה המשטרתית בתחילת ההליך הייתה למאסר בפועל, פסילת רישיון שלא תפחת משנתיים, פסילה על תנאי וקנס.

נטען על ידי משרדנו כי לא בוצעו הפעולות הנדרשות על פי החוק ונטענה טענת התיישנות, בית המשפט המליץ לתביעה המשטרתית לחזור בה מהאישום וכך נעשה, בסופו של יום בוטל כתב האישום.

                                                                      קרא עוד >>


זיכוי מעבירה של נהיגה במהירות מופרזת שנאכפה באמצעות מכשיר למדידת מהירות מסוג דבורהBEE !

נהגת הואשמה כי נהגה במהירות מופרזת, העמדה העונשית הייתה לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 6 חודשים, פסילה על תנאי וקנס.

לאחר שחקרנו את השוטר שהפעיל את המכשיר למדידת המהירות (דבורה), עלו ממצאים שאילצו את התביעה המשטרתית לבקש לבטל את האישום, לאור השלב בו התיק היה מצוי משמעות הדבר היא זיכוי!


קרא עוד >>


נהג הואשם כי נהג במהירות מופרזת ועקף בדרך לא פנויה תוך שהוא מסכן רכב שבא ממול-מחיקת כתב אישום!


לאחר שהנהג לא התייצב לדיון, נשפט בהעדרו ונדון לפסילת רישיון ממושכת של מספר חודשים, הגשנו בקשה לביטול פסק הדין אשר נדחתה על ידי בית המשפט לתעבורה, לא הרמנו ידיים והגשנו ערעור לבית המשפט המחוזי שקיבל את הערעור והחזיר את התיק לדיון "מחדש" בבית המשפט לתעבורה. לאחר מספר דיונים המשטרה קיבלה את כל טענותינו והחליטה לחזור בה מכתב האישום, כתב האישום נמחק ובוטלה כמובן הפסילה!

                                                                           קרא עוד >>


נהג הואשם כי נהג ברשלנות, במהירות מופרזת וסטה מנתיבים בפראות, בית משפט השלום פסק לנהג 7 חודשי פסילה וקנס גבוה ומשמעותי - פסק הדין בוטל!!!

משרדנו ערער לבית המשפט המחוזי בטענה כי הנהג שלא היה מיוצג בבית משפט השלום לא הבין במה הוא הודה. בית המשפט המחוזי קיבל את הטענה וביטל את פסק דינו של בית משפט השלום.
                                                                
                                                                             


טואול - בניית אתרים