02-6507999נהיגה בשכרות בכמות של 615 מיקרוגרם + רישיון נהיגה שאיננו בתוקף - פסילת רישיון נהיגה ל- 11 חודשים בלבד!

נהג שנתפס נוהג בשכרות בכמות של 615 מיקרוגרם זאת כאשר רישיון הנהיגה שלו פקע למעלה משנה - משרדינו הביא לכך שהנהג נפסל ל- 11 חודשים בלבד. זאת, כאשר היה צפוי לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 24 חודשים לפחות, דבר שהיה מחייב את הנהג לעבור "טסט" ותאוריה מחדש.

קרא עוד >>


תיק נהיגה בשכרות- הסתיים ללא פסילת רישיון נהיגה כלל!


העמדה העונשית - מינימום שנתיים פסילת רישיון נהיגה ויתר רכיבי הענישה. לאור כשלים ראייתיים מהותיים אשר אותרו על ידנו בחומר הראיות בתיק החקירה, כתב האישום תוקן משמעותית לקולא וסיימנו את התיק ללא פסילת רישיון כלל!! מה שמעצים את ההישג זו העובדה שהלקוח אף לא נפסל מנהלית ל-30 יום בסמוך למועד ביצוע העבירה שיוחסה לו. בסיכומו של דבר, בפסק דין נדיר מאוד, התיק הסתיים בקנס סימלי בלבד. 

                                                                               
קרא עוד >>


ביטול החלטת קצין משטרה שפסל רישיון נהיגה מנהלית ל - 60 יום, עקב תאונת פגע וברח שנגרמה על פי החשד בין היתר משכרות אלכוהול!

קצין משטרה פסל מנהלית רישיון נהיגה של מי שגרם לתאונת דרכים (נזק בלבד) של רכב חונה, וברח מהמקום מבלי להשאיר פרטים, כאשר בנוסף נחשד כמי שנהג בהיותו שיכור, תחת השפעת אלכוהול, משרדנו הביא לכך שבית המשפט לתעבורה הורה על ביטול החלטת הקצין באופן שקוצרה הפסילה המנהלית והורה על השבת רישיון הנהיגה בתוך מספר ימים!

                                                                          
  קרא עוד >>


ביטול החלטת קצין משטרה שפסל רישיון נהיגה מנהלית ל - 30 יום!

 

קצין משטרה פסל מנהלית רישיון נהיגה של מי שנחשד נוהג בשכרות (430 מק''ג אלכוהול בליטר אויר נשוף) ובנוסף לא מציית לרמזור אדום בכיוון נסיעתו, לאחר איתור פגם משמעותי בהחלטת הקצין, פנינו לבית המשפט לתעבורה שקיבל את בקשתנו במלואה והורה על ביטול החלטת הקצין לאלתר והשבת רישיון הנהיגה לנהג באופן מיידי!

                                               קרא עוד >>


טואול - בניית אתרים